Komunikat – zmiana inkasenta

KOMUNIKAT !
Związek Międzygminny „Nidzica” w Kazimierzy Wielkiej informuje, że od dnia 26.02.2024 r. nastąpiła zmiana inkasenta obsługującego teren gminy Kazimierza Wielka – obecnie jest nim Pan Kurek Grzegorz.
Inkasent upoważniony jest do weryfikacji odczytu wodomierzy, wystawiania faktur oraz przyjmowania wpłat.
14 maja 2026 r. podpisany został aneks nr 1 do umowy nr KPOD.03.15-IW.25-0003/24 z dnia 27.03.2026 r. pomiędzy...
W ramach umowy zostaną wybudowane odcinki sieci wodociągowej w następujących miejscowościach:
„Rozbudowa infrastruktury wodnej na terenach wiejskich gminy Kazimierza Wielka” Związek Międzygminny „Nidzica” w Kazimierzy Wielkiej realizuje zadanie w ramach inwestycji – B3.1.1 „Inwestycje w zrównoważoną gospodarkę wodno-ściekową na terenach wiejskich” objętej Krajowym Planem Odbudowy i Dowiedz się więcej