Komunikat w dniu 31.10.2022 biuro będzie nieczynne.

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż w dniu 31 października 2022 r. (poniedziałek) biuro Związku Międzygminnego „Nidzica” w Kazimierzy Wielkiej będzie nieczynne.
Ewentualne informacje o odczytach wodomierzy można przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej: zmgn@nidzicakw.pl
W przypadku wystąpienia awarii sieci wodociągowej lub kanalizacyjnej, należy zgłosić ten fakt telefonicznie: 41 3521- 801, 41 3522 – 041.
Za utrudnienia przepraszamy.
14 maja 2026 r. podpisany został aneks nr 1 do umowy nr KPOD.03.15-IW.25-0003/24 z dnia 27.03.2026 r. pomiędzy...
W ramach umowy zostaną wybudowane odcinki sieci wodociągowej w następujących miejscowościach:
„Rozbudowa infrastruktury wodnej na terenach wiejskich gminy Kazimierza Wielka” Związek Międzygminny „Nidzica” w Kazimierzy Wielkiej realizuje zadanie w ramach inwestycji – B3.1.1 „Inwestycje w zrównoważoną gospodarkę wodno-ściekową na terenach wiejskich” objętej Krajowym Planem Odbudowy i Dowiedz się więcej