Informacja Związek Międzygminny „Nidzica”

Szanowni Państwo
Związek Międzygminny „Nidzica” w Kazimierzy Wielkiej informuje, że jest w trakcie wdrażania projektu kompleksowej obsługi cyfryzacji usług i na chwilę obecną odczyty wodomierzy nadal będą przeprowadzane przez inkasentów.
Zdalny odczyt wodomierzy wprowadzony zostanie po uruchomieniu nowego systemu.
O zmianie sposobu odczytu na zdalny będziemy informowali na naszych stronach internetowych i mediach społecznościowych.
14 maja 2026 r. podpisany został aneks nr 1 do umowy nr KPOD.03.15-IW.25-0003/24 z dnia 27.03.2026 r. pomiędzy...
W ramach umowy zostaną wybudowane odcinki sieci wodociągowej w następujących miejscowościach:
„Rozbudowa infrastruktury wodnej na terenach wiejskich gminy Kazimierza Wielka” Związek Międzygminny „Nidzica” w Kazimierzy Wielkiej realizuje zadanie w ramach inwestycji – B3.1.1 „Inwestycje w zrównoważoną gospodarkę wodno-ściekową na terenach wiejskich” objętej Krajowym Planem Odbudowy i Dowiedz się więcej